Snoke - użytkownik ciemnej strony mocy

                                                                      Snoke - Użytkownik ciemnej strony mocy,                                                Istnieje wiele  przypuszczeń  legend na temat wodza odrodzonego Impeerium pod nazwą Najwyższy porządek 


Faktem jest że jego prawą ręką stał się pozyskany uczeń z zakonu Jedi Ben Solo wiadomo że Snoke zobaczył w chłopcu od samego początku potencjał i przyszłość Bena przy swoim boku, tak jak Palpatine w Anakinie  kusił młodego Solo od małego ale bystre oko matki Lei zauważyło to i oddał swojego syna pod opiekę swojego brata Luke by go szkolił na rycerza jedi.
Snokowi  na dłuższy czas to nie przeszkodziło wzbudził w chłopcu pragnienie bycia tak potężnym jak jego dziadek i stało się narodził się Kylo Ren.

 Przypuszczenia : Dla mnie najbardziej prawdopodobnie jest przypuszczenie że to był Ezra Bridger, lub młodzik z zakonu Jedi, z czystki rozkazu 66.
Również są takie ale  dla mnie nie jest to prawdą że to jest Imperator lub taka że to może być mistrz Windu  jak już takie teorie snuć to wole taką że to jakiś Sith z zaginionego plemienia.

                        Piszcie w komentarzach jeśli czegoś nie wiecie lub z czymś się nie zgadzacie chętnie was też wysłucham .                                                                                                                     Niech moc będzie z wami

Komentarze

Popularne posty